ادمین کردن روبات در گروه

  برای ادمین کردن روبات در گروه ابتدا بایستی روبات را در گروه عضو کرد. برای عضویت روبات در هر گروهی دو راه وجود دارد. .

1- عضو کردن روبات در گروه

  راه اول استفاده از خود روبات هست. برای این منظور ابتدا اسم روبات در در داخل تلگرام جستجو کنید تا روبات ظاهر شود. سپس دربالای صفحه روبات بر روی عکس یا اسم روبات کلیک کنید تا صفحه مشخصات روبات باز شود. در این صفحه گزینه ای به اسم Add To Group . وجود دارد که با کلیک بر روی آن و انتخاب گروه مورد نظر، روبات عضو آن گروه می شود.

   راه دوم در اضافه کردن روبات به گروه از طریق خود گروه هست. برای این منظور ابتدا گروه را در تلگرام باز کنید سپس بر روی عکس گروه کلیک کنید تا صفحه مشخصات گروه باز شود. در این بخش لیستی از کاربران گروه دیده می شود که از طریق گزینه Add Member و سپس تایپ نام کاربری روبات می توانید روبات در این گروه تلگرامی عضو نمایید.

2- ادمین کردن روبات در گروه

بعد از اضافه کردن روبات به گروه در صورتی که شما ادمین گروه باشید می توانید روبات را در گروه ادمین کنید. برای این منظور کافی است در صفحه مشخصات گروه برروی Edit یا سه نقطه در گوشه بالا-سمت راست صفحه کلیک کرده تا گزینه Add Admins ظاهر شود. بر روی این گزینه کلیک کرده تا لیست اعضای گروه نمایش داده شود. از این لیست می توانید هر کسی را که می خواهید از جمله روبات مورد نظر را ادمین گروه نمایید.