⁣⁣راهنمای ارسال پست با متن بلند به همراه تصویر، به کانال ویا گروه های تلگرامی از طریق روباتهای ساخته شده در سیستم کریت:

 

⁣⁣راهنمای ارسال پست با متن بلند به همراه تصویر، به کانال و یا گروه از طریق روباتهای ساخته شده در سیستم کریت: فرض کنید می خواهید متنی بلند را به همراه تصویر به کانال خود بفرستید: ⁣ هماهنند این پست
حتما می دانید که امکان استفاده از عکس معمولی و نوشتن متن به عنوان ضمیمه عکس (کپشن یا تایتل) نمی تواند راه حلی برای این موضوع باشد. چرا که در پست های معمولی هر عکس می تواند تنها 200 حرف به عنوان همراه (یا تایتل و کپشن) داشته باشد. بنابراین بایستی از روبات به همراه کدهای فرمت مندی تلگرام برای این منظور استفاده نمود.
شاید روباتهایی را دیده باشید که این کار را برای شما می کنند، یعنی متن بلند و تصویر شما را دریافت کرده و یک پست آماده به شما می دهند. اشکال این کار این است که شما مجبورید پست روبات را به کانال خود فوروارد کنید که در این روش اسم روبات نیز در کانال شما دیده خواهد شد اما خیلی ها نمی خواهند متن از روبات به کانالشان منتقل شود و علاقمند به ارسال خود پست به صورت مستقیم (و نه فوروارد شده از روبات) می باشند. در این راهنما، نحوه استفاده از روبات خودتان (که در سیستم کرییت تولید کرده اید) برای تولید پستهایی مستقیم با تصویر و متن بلند (در حد 3000 حرف) توضیح داده می شود.
برای اینکار کافی است مراحل زیر را طی کنید: 1- ابتدا تصویر مورد نظر خود را در جایی از وب مثلا در سایت پیکوفایل آپلود نموده و آدرس وبی تصویر خود را دریاف نمایید.
2- در روبات خود به بخش ادمین-->مدیریت کانال-->ارسال پست بروید. برای استفاده از این بخش لازم است که ابتدا از قسمت ادمین--> مدیریت کانال--> کانال جدید، کانال خود را به روبات اضافه کرده باشید و همچنین فرض بر این است که روبات شما در کانالتان از قبل ادمین شده است.
البته در این قسمت، به جای استفاده از روبات، می توانید مستقیما از سایت کرییت نیز استفاده نمایید. برای این کار کافی است به آدرس www.CreateYourBot.net/channel مراجعه نمایید.
3- حال در بخش ارسال پست (در روباتتان و یا در صفحه مربوطه در سایت کرییت)، ابتدا متن بلند خود را وارد نمایید.
4- پس از وارد کردن متن بلند خود، حال نوبت قرار دادن تصویر است. اما ما در اینجا به جای تصویر آدرس وبی تصویر را قرار خواهیم داد. برای این منظور آدرس وبی تصویر که در مرحله 1 به دست آورده اید را در انتهای متن خود به این صورت وارد کنید:
<a href='web-address-of-your-image'>.</a>
5- حال مطلب را به کانال خود ارسال نمایید. نتیجه حاصله پستی شبیه همین پست خواهد بود که در آن بدون فووراد شدن از جایی، متن بلند شما به همراه تصویر در کانالتان دیده می شود.
برای ارسال پست به گروه و یا کاربران روبات نیز می توانید مراحل مشابه بالا را تکرار کنید فقط به جای کانال، پست را به گروه و یا کاربران خود می فرستید.